Українська збірна на «Іграх Нескорених-2025» здобула 30 медалей
«Ігри Нескорених-2025» відбулися у канадських Ванкувері та Вістлері. Цьогріч до складу збірної України увійшли 35 ветеранів та військовослужбовців, серед яких 2 мешканці Харківщини – Роман Полтавець та Михайло Тарасенко.
Ігри нескорених-2025 вперше проходили за “гібридним” форматом: учасники змагалися не лише у літніх, але й зимових видах спорту. Загалом змагання налічували 11 видів спорту: до звичних веслування на тренажерах, плавання, волейболу сидячи, баскетболу і регбі на кріслах колісних додали зимові види — гірськолижний спорт, сноубординг, біатлон, лижні перегони, скелетон і керлінг.
Українська збірна закінчила «Ігри некорених-2025» з показником у 30 медалей: 12 золотих, 11 срібних та 7 бронзових.
30 медалей — другий найкращий показник в історії України на Іграх нескорених. У загальному медальному заліку Україна посіла 3 місце. Переможцем у цьогорічних змаганнях стала збірна США з 55 нагородами.

