Олександра Меркушина – срібна призерка з біатлону зимової Всесвітньої Універсіади – 2025!
Олександра Меркушина – здобувач вищої освіти 3 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму стала срібною призеркою у заключній гонці змагань з біатлону, масстарті на 12,5 км.
Нагадаємо, у Олександри золото в одиночній змішаній естафеті та срібло у масстарті.
Вітаємо Олександру та пишаємося!
Наразі 11 медалей (4 , 4 , 3) у нашої студентської команди на Іграх в Турині і восьме місце у медальному заліку.
Сьогодні, в передостанній день змагань, вболіваємо за наших сноубордистів у паралельному слаломі та чоловічу хокейну збірну у матчі за бронзу.

