Олександра Меркушина – здобувач вищої освіти 3 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму – чемпіонка зимової Всесвітньої Універсіади-2025 з біатлону!
Друге українське «золото» зимової Всесвітньої Універсіади-2025 в Турині!
Біатлоністи Олександра Меркушина та Сергій Супрун стали чемпіонами в одиночній змішаній естафеті.
У скарбничці студентської збірної України, завдяки нашим біатлоністам, вже три нагороди: ще одне «золото» — в чоловічій короткій індивідуальній гонці та «бронза» в жіночій індивідуалці. Вітаємо і пишаємося!

