Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, с. Яворів, Львівська область

З 17 по 22 грудня у с. Яворів, Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, в якому брав участь здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму Богач Богдан і здобув золоті медалі у індивідуальній гонці та у змішаній естафеті. Вітаємо!