Чемпіонат України з бадмінтону, м. Киів

З 7 по 10 листопада у Києві відбувся чемпіонат України з бадмінтону.

Валерій Атращенков – здобувач вищої освіти магістратури (1 року навчання) кафедри олімпійського та професійного спорту здобув бронзову медаль у змішаній парній категорії. Вітаємо!