Нагородження переможців Олімпійської вікторини
28 жовтня 2024 року у Харківській державній академії фізичної культури
відбувся урочистий захід – нагородження переможців Олімпійської вікторини
– «Ігри XXXIII Олімпіади та XVII літні Паралімпійські ігри 2024 року у
Парижі», яка проводилась по завершенню Всеукраїнського Олімпійського
уроку під гаслом «Україна єднає серця» та Європейського тижня спорту
#BeActive.
Ректор Академії професор Вячеслав Мулик та заступник голови Відділення
Національного олімпійського комітету України в Харківській області Віктор
Христоєв звернулись з вітальними словами до переможців – студента
Харківської державної академії фізичної культури Ярослава Забіли (1 курс, 18
група) та студентки Національного фармацевтичного університету Ольги
Кухарук (2 курс, 3 група).
Студенти подякували та поділились приємними враженнями про змістовну
інформацію, що отримали під час Олімпійського уроку.
Швидше, вище, сильніше – разом!
Вітаємо переможців!
Дякуємо збройним силам України за можливість навчатись та працювати!




