Нарада щодо стратегії розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді Харківської області у 2024-2025 навчальному році в умовах воєнного стану.

10 жовтня, в онлайн форматі, відбулась нарада щодо стратегії розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді Харківської області у 2024-2025 навчальному році в умовах воєнного стану. До всіх присутніх з вітальним словом звернулися заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Ігнатко, заступник голови Відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв та начальник Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олена Кривенцова.
 У нараді брали участь завідувачі кафедр фізичного виховання та голови спортивних клубів закладів вищої освіти, від Харківської державної академії фізичної культури – перший проректор з науково-педагогічної роботи, доктор педагогічних наук Анатолій Губа і начальник спортивного клубу Сабіна Багіянц.
У своєї доповіді Анатолій Губа подякував всім за співпрацю і зазначив, що незважаючи на воєнний стан в країні здобувачі вищої освіти Академії продовжують здобувати нагороди на всіх найпрестижніших змаганнях та прославляють Україну на весь світ. Одним з головних напрямків діяльності Академії є створення умов для успішного поєднання навчання і тренувального процесу на сучасному рівні для здобувачів вищої освіти. Студентський спорт – це і спорт вищих досягнень, і масовий спорт, рухова активність, пропаганда здорового способу життя у діяльності Академії – це ще й ментальне здоров’я, та й підтримка людей у науковому і спортивному середовищі. Наша сила в нашому єданні!