Чемпіонат України з регбі-7 серед жіночих команд Суперліги, м. Львів
14 вересня у Львові завершився чемпіонат України з регбі-7 серед жіночих команд Суперліги.
Команда “Металіст 1925”, у складі якої Сорокіна Катерина – здобувач вищої освіти магістратури (2 рік навчання) кафедри спортивних та рухливих ігор та Голубнича Уляна – здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри ТМФВ, здобула срібні медалі чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд Суперліги. Вітаємо!

