Кубок України з легкої атлетики, м. Львів
Стадіон «Скіф» у Львові продовжує приймати змагання. 13 липня там відбувся традиційний Кубок України, де взяло участь 214 атлетів та атлеток.
Володаркою Кубку України серед жінок стала Ольга Лапузова (стрибки з жердиною) – здобувач вищої освіти магістратури кафедри легкої атлетики. Вітаємо!

