Жіноча дефлімпійська збірна України – чемпіонки Європи!
Національна жіноча дефлімпійська збірна України завоювала золоті медалі на чемпіонаті Європи з баскетболу серед спортсменок з порушеннями слуху, що відбувся з 21 по 29 червня 2024 року у іспанській Малазі.
У змаганнях взяли участь представниці 6 команд Європи (Туреччина, Литва, Італія, Польща, Україна, Греція).
Від збірної України, яка є діючим віце-чемпіоном світу, виступило 12 спортсменок, серед них випускниці Академії – Кулінок Тетяна, Хороших Олена, Броницька Юлія, Афанасьєва Ксенія – яка отримала нагороду кращої гравчині чемпіонату Європи, здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор Сівакова Анна та майбутні здобувачі вищої освіти Академії, на цей час абітурієнти, Калмикова Валерія та Солодовнік Поліна.
Вітаємо дівчат та всю жіночу дефлімпійську команду України!


