Кубок України з тхеквондо ВТФ, м. Хмельницкий

17 та 18 лютого в Хмельницькому відбувся Кубок України з тхеквондо ВТФ, в якому брали участь здобувачі вищої освіти та випускники кафедри одноборств.

Срібними призерами змагань стали Євген Кучеренко (2 курс) у ваговій категорії до 63 кг та Ілля Кулик (випускник) у ваговій категорії до 87 кг.

Бронзові нагороди здобули Марія Чорнуха (1 курс) у ваговій категорії до 46 кг та Дар’я Димова (випускниця) у ваговій категорії до 73 кг.

Вітаємо та бажаємо успіхів!