Вітаю з Днем святого Миколая! Бажаю сонячного настрою, прекрасного самопочуття, багато дзвінкого і радісного сміху. Нехай здійсняться всі бажання і виправдаються надії! І звичайно ж бажаю мирного неба і якнайшвидшої перемоги України!
Ректор ХДАФК
Вячеслав МУЛИК