Чемпіонат України з бадмінтону, м. Київ

З 16 по 19 листопада в Києві відбувся чемпіонат України з бадмінтону.
Валерій Атращенков – здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри педагогіки та психології здобув перемогу в змішаній парній категорії  та бронзову медаль в парній чоловічій категорії. Вітаємо!