Кубок України з кікбоксингу WAKO, м. Хмельницький

І ще переможні новини з Кубку України

з кікбоксингу WAKO, який з 12 по 15 жовтня приймав м. Хмельницький, в якому брали участь 800 спортсменів з 20 областей України. Збірна команда Харківської області посіла 1 загальнокомандне місце і здобула 18 золотих, 20 срібних, 12 бронзових медалей.
У складі команди змагалися здобувачі вищої освіти Академії Караваєва Ангеліна ( 3 курс кафедра одноборств) виборола дві золоті медалі у розділах лайт-контакт і поінт-файтинг та Бровіков Антон (4 курс кафедра атлетизму та силових видів спорту)  посів 2 місце у розділі кік-лайт. Вітаємо з потужним виступом!