Чемпіонат України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок, с. Яворів, Львівська область
З 11 по 14 серпня у с.Яворів Львівської області на базі “Західного реабілітаційно-спортивного центру” НКСІУ відбулися змагання чемпіонату України серед юніорів та юніорок з літнього біатлону, в якому брали участь здобувачі вищої освіти кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму.
Степан Кінаш на класичній спринтерській дистанції серед юніорів був поза конкуренцією, він виявився єдиним серед майже півсотні учасників гонки, хто уникнув промахів на вогневих рубежах і завдяки ідеальній влучності посів 1 місце!
Вітаємо Степана з результатом та з отриманням спортивного звання «Майстер спорту України» з біатлону!
Олександра Меркушина стала переможницею серед юніорок в гонці переслідування!
Вітаємо!



