Чемпіонат України з важкої атлетики, м. Луцьк

В м. Луцьку з 22 по 27 травня 2023 року в спортивному комплексі “Колос” відбувся чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики. Аби поборотися за звання найкращого, до Луцьку зʼїхалися понад 200 спортсменів із різних регіонів України.
Випускники та здобувачі вищої освіти Академії кафедри атлетизму та силових видів спорту також брали участь у змаганнях.
Вітаємо переможців та призерів змагань!
– Заліпський Павло – випускник – 1 місце в ваговій категорії 61 кг.
Тренер Олександр Півень – завідувач кафедри атлетизму та силових видів спорту, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, Майстер спорту України з важкої атлетики.
– Ніколаєнко Олег – 4 курс – 2 місце в ваговій категорії 102 кг.
– Захарченко Аліна – 1 курс – 2 місце в ваговій категорії 59 кг.
– Гангур Марія – випускниця – 2 місце в ваговій категорії 64 кг.