Вітаємо студентів ІІ курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму із успішним виступом на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів:
Олександр Пономаренко - триразовий срібний призер (спринт, гонка переслідування,мас-старт)
Оксана Коваленко - срібний призер (мас-старт). Подальших успіхів!