🇺🇦Чемпіонат України з боротьби самбо серед серед юнаків і дівчат, юніорів і юніорок та чоловіків і жінок, м. Львів
З 1 по 5 лютого у Львові розіграли медалі чемпіонатів України з самбо: серед юнаків і дівчат, юніорів і юніорок та чоловіків і жінок. У змаганнях брав участь здобувач вищої освіти Академії 3 курсу кафедри одноборств Веселянський Вадим і посів 3 місце серед юніорів! Вітаємо!
#спортивнийфронт #BoycottRussianSport


