FIE САТЕЛІТ ОСЛО 2022.

29 жовтня, столиця Норвегії приймала турнір серії Сателіт FIE з фехтування на шпагах серед чоловіків, який зібрав 94 учасники з 15 країн, серед яких і 14 представників України. На третю сходинку п’єдесталу за підсумками особистих змагань зійшов Андрій Опанасенко – студент 3 курсу Академії. Відзначимо, що для Андрія це вже друга нагорода в цьому сезоні після срібла Сателіта в Женеві.

Вітаємо Андрія та його тренера – Ірину Іванівну Одокієнко. Дякуємо, що у ці складні часи продовжуєте на спортивному фронті гідно представляти Харків та Україну.