8 і 9 травня вся Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці дати завжди викликали почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.
На жаль, цьогоріч ці дні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, на саме існування українців і загрожує миру у всій Європі.
Низький уклін і безмежна вдячність усім, хто наближав довгоочікуваний день Перемоги та боронить нашу державу сьогодні!
Хай мир і злагода панують на нашій землі! Процвітання в рідній незалежній Україні!
Вічна пам’ять загиблим!
З повагою Вячеслав МУЛИК