Привітаня ректора з Великоднем!

Цьогоріч Великдень є особливим для всієї України. Росія розпочала повномасштабну війну, вбиває українців, руйнує інфраструктуру. На жаль, значна кількість людей змушені були покинути рідні домівки й переїхати у більш безпечні місця. Але ми віримо в довгоочікувану радість перемоги! Україна обов’язково переможе і родини знову будуть разом, а студенти повернуться до своїх лав у рідні альма-матер.
Бажаю усім Божого благословіння, надію та впевненість у завтрашньому дні! Миру та здоров'я!
Христос Воскрес!

З повагою Вячеслав МУЛИК