Привітання ректора з Міжнародним днем жінок і дівчат у науці!
Шановні колежанки, чарівні наші жінки!
Сердечно вітаю з Міжнародним днем жінок і дівчат у науці!
Щорічно з 2015 року 11 лютого за рішенням ООН відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science) – свято, що засновано задля досягнення повного і рівного доступу жінок і дівчаток до науки, а також для забезпечення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок і дівчат.
З нагоди свята висловлюю щиру повагу і вдячність за вашу активну життєву позицію, натхненну працю та відданість своїй справі. Будьте взірцем невтомної енергії, інтелекту, працьовитості та наполегливості, розширюйте наукові горизонти для себе і нашого студентства. Бажаю вам творчих ідей, нових звершень, натхнення та міцного здоров’я!
З повагою
Ректор Вячеслав МУЛИК


