Чемпіонат України серед юніорів з літнього біатлону, м. Чернігів
У Чернігові завершився юніорський чемпіонат України з літнього біатлону. Вітаємо студентів кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму із успішним виступом:
Юрій Ситнік, студент 3 курсу, став срібним призером мас-старту;
Оксана Коваленко, студентка магістратури, стала бронзовою призеркою мас-старту.
11 жовтня 2020 року відбулась змішана естафета, де Юрій Ситнік, Оксана Коваленко та Любов Кип’яченкова (студентка 3 курсу) посіли друге місце.
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших спортивних перемог!



