Національна жіноча збірна України з футболу у відборі на Євро-2022
Національна жіноча збірна України з футболу здобула першу перемогу в кваліфікації до Євро-2022, важливі три очки, завойовані у Чорногорії та отримала потрібний результат, подолавши Грецію – 4:0 і, таким чином, вийшла на третє місце в групі.
Вітаємо всіх уболівальників, футболісток і наставників синьо-жовтих з цією важливою перемогою!
У складі команди студентки та випускниці Академії: Анна Петрик, Ірина Подольська, Яна Малахова, Яна Калініна, Роксолана Кравчук.
Через місяць на збірну України чекає ще складніше випробування у домашньому поєдинку з ірландками.
Бажаємо команді успішної підготовки до наступного матчу!


