Чемпіонат України з самбо
З 7 по 8 вересня 2020 року у Кароліно-Бугаз Одеської області відбувся Чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо. Було розіграно 30 комплектів медалей, а також три кубки у командному заліку серед збірних регіонів.
Командна першість:
1. Київ
2. Одеська область
3. Харківська область
Вітаємо студентів та випускників Академії із успішним виступом!
Жінки:
– Катерина Пирог, студентка магістратури, посіла І місце в ваговій категорії 48 кг;
– Анастасія Безатосна, студентка 3 курсу, посіла ІІ місце в ваговій категорії 48 кг;
– Анастасія Шевченко, випускниця Академії, посіла І місце в ваговій категорії 64 кг.
Чоловіки. Розділ – бойове самбо:
– Бачукі Багішвілі, студент 5 курсу, посів ІІІ місце в ваговій категорії 68 кг;
– Владислав Руднєв, випускник Академії, посів І місце в ваговій категорії 74; кг;
– Олександр Духневич, випускник Академії, посів ІІ місце в ваговій категорії 90 кг.


