Кубок України з художньої гімнастики, м. Київ Categories Новини З 16 по 18 грудня 2019 року в м. Києві відбувся Кубок України з художньої гімнастики. Вітаємо Олесю Шевчук, студентку 4 курсу Академії, яка у складі збірної команди Харківської області посіла 2 місце! Share: