На шляху до Олімпійських Ігор в Токіо! Categories Спортивні новини Артем Почтарьов, випускник Академії, представлятиме Україну у змаганнях з бадмінтону на Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо. Про це повідомили офіційно у Світовій федерації бадмінтону. Щиро вітаємо Артема з чудовими новинами та бажаємо успіхів! Share: