Чемпіонат України з велоспорту ВМХ, Чернівецька область
З 14 по 18 травня 2021 року в м. Новоселиці, Чернівецької області, відбувся чемпіонат України в багатоденній гонці з велоспорту ВМХ. Медалі чемпіонату були розіграні в семи вікових категоріях.
Олександр Щербак, студент 3 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму, став чемпіоном України серед чоловіків.
Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

