Турнір серії Золотого континентального туру з легкої атлетики, Кенія
7 травня 2022 року на п’єдестал турніру серії Золотого континентального туру у стрибках у висоту піднялася Катерина Табашник, випускниця Академії.
Табашник стала володаркою бронзової нагороди, підкоривши позначку в 1.88 метра з першої спроби. Катерина продемонструвала топдосягнення сезону і найкращий показник за останні три роки.
Вітаємо!


