Х Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т. Шевченка
8 лютого 2020 року студентка Академії Віннік Анастасія як переможець I та II етапів Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяла участь у III загальнодержавному фінальному рівні.
Бажаємо учасниці Конкурсу вагомої яскравої перемоги!

