Термін набору іноземних студентів до українських університетів продовжено до 15 грудня – наказ Мон
Термін набору іноземних студентів до українських університетів продовжено до 15 грудня 2021 року. Відповідний наказ МОН від 17 листопада 2021 року №1239 «Про затвердження Змін до Порядку організації набору та навчання (стажування) іноземців і осіб без громадянства та форми документа з підготовки фахівців у закладах вищої (фахової передвищої) освіти» зареєстрований в Міністерстві юстиції України та набув чинності сьогодні, 30 листопада 2021 року.
Зазначеним наказом також врегульовано питання строків, необхідних для виконання процедур вступної кампанії для оформлення документів, що дають право перебувати в Україні протягом навчання.
Детальна інформація за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/termin-naboru-inozemnih-studentiv-do-ukrayinskih-universitetiv-prodovzheno-do-15-grudnya-nakaz-mon

