З 31 травня по 2 червня 2019 року в іспанській Барселоні відбувся етап Світової серії з синхронного плавання, на якому збірна України завоювала 5 золотих та 2 срібні медалі.
До складу збірної увійшли студентки та випускниці Академії - Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко та Валерія Апрелєва, які майже в усіх видах програми, в яких виступали, показали стовідсотковий результат.
У командних змаганнях спортсменки здобули золоті медалі в комбінованих групах та в хайлайті, а також посіли друге місце в довільній програмі груп, поступившись лише росіянкам.
Крім того, Анастасія Савчук та Марта Федіна посіли перші місця в довільній та в технічній програмі дуетів
Наступний фінальний етап Світової серії з синхронного плавання відбудеться з 14 по 16 червня в столиці Угорщині.
