У ці дні ми відзначаємо День пам'яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто 76 років тому здобував Перемогу у Другій світовій війні.
Ці дати завжди викликають почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, скорботу за мільйонами життів, які жорстоко обірвала війна.
Низький уклін і безмежна вдячність усім, хто наближав довгоочікуваний день Перемоги та власноруч відбудовував ущент зруйновані міста і села.
Від щирого серця бажаю вашим родинам здоров'я, благополуччя, миру та процвітання в рідній незалежній Україні! Хай мир і злагода панують на нашій землі!
Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!