День святого Миколая
20 грудня 2021 року з нагоди святкування Дня святого Миколая відбулася традиційна зустріч в.о. ректора Академії Олександра Ажиппо зі студентами-сиротами та студентами з особливими потребами.
Захід відбувся у передноворічній атмосфері, невимушеній бесіді та з піднесеним настроєм. Від імені профспілкового комітету студенти отримали подарунки.
Олександр Юрійович привітав присутніх з прийдешніми святами та побажав успіхів у новому навчальному році, бути наполегливими, здобувати знання, самовдосконалюватися, не зупинятися на досягнутому та прагнути більшого!





