Чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів ШВСМ та Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті Олімпійського чемпіона І.Рибака
З 18 по 22 листопада 2019 року в м. Харків відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів ШВСМ та Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті Олімпійського чемпіона І.Рибака.
Вітаємо студентів кафедри важкої атлетки та силових видів спорту – переможців змагань:
Марущак Антон, студент 1 курсу, вагова категорія 73 кг
Янцевич Євгеній, студент 1 курсу, вагова категорія 96 кг
Деха Ірина, студентка 5 курсу, вагова категорія 81 кг
Заліпський Павло, студент 2 курсу, вагова категорія 55 кг
Хандусь Олексій, студент 2 курсу, вагова категорія 81 кг.

